C0805C104K5RAC3124
C0805C104K5RAC3124
Description:
KC 100nF 0805 10% 50V X7R AECQ
Matchcode:
KC100N0805X7R050KAECQ
Rutronik No.:
KKA3378
30000
dimensioni:
confezione:
REEL BLI
- C(N)
- 100n F
- Case size
- Dielectric
- X7R
- V(N)
- 50 V
- Tolerance
- 10%
- Design / type
- STANDARD
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Bendingstrength
- 2 mm
- Length
- 2 mm
- Diameter/width
- 1.25 mm
- Height
- 0.78 mm
- Tape type
- 13 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm