C0805F103K2RAC3124
C0805F103K2RAC3124
Description:
KC 10nF 0805 10% 200V X7R AECQOM
Matchcode:
KC10N0805X7R200KAECQOM
Rutronik No.:
KKA3536
15000
dimensioni:
confezione:
REEL BLI
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 10n F
- V(N)
- 200 V
- Tolerance
- 10%
- Product status
- PRODUCTION
- Design / type
- OM
- Purpose of use
- AUTOMOTIVE
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Bendingstrength
- 2 mm
- Length
- 2 mm
- Diameter/width
- 1.25 mm
- Height
- 0.9 mm
- Tape type
- 13 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm