C0805X104K1RECAUTO7210
C0805X104K1RECAUTO7210
Description:
KC 100nF 0805 10% 100VX7RAECQSTAGESD25kV
Matchcode:
KC100N0805X7R100KAECQSTAGESD25
Rutronik No.:
KKA3490
10000
dimensioni:
confezione:
REEL BLI
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 100n F
- V(N)
- 100 V
- Tolerance
- 10%
- Product status
- PRODUCTION
- Design / type
- STAG
- Purpose of use
- ESD AUTOM.
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Bendingstrength
- 5 mm
- Length
- 2 mm
- Diameter/width
- 1.25 mm
- Height
- 1 mm
- Tape type
- 13 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm