C0805X471K1RACAUTO
C0805X471K1RACAUTO
Description:
KC 470pF 0805 10% 100V X7R AECQSTAG
Matchcode:
KC470P0805X7R100KAECQSTAG
Rutronik No.:
KKA3063
8000
dimensioni:
confezione:
REEL BLI
- C(N)
- 470p F
- V(N)
- 100 V
- Tolerance
- 10%
- Product status
- PRODUCTION
- Design / type
- STAG
- Purpose of use
- AUTOMOTIVE
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Bendingstrength
- 5 mm
- Length
- 2 mm
- Diameter/width
- 1.25 mm
- Height
- 0.78 mm
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm