08055C224KAT2A
08055C224KAT2A
Description:
KC 220nF 0805 10% 50V X7R
Matchcode:
KC220N0805X7R050K NORM
Rutronik No.:
KKK17416
28000
dimensioni:
confezione:
REEL BLI
- C(N)
- 220n F
- V(N)
- 50 V
- Case size
- Tolerance
- 10%
- Design / type
- STANDARD
- Purpose of use
- COMMERCIAL
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Bendingstrength
- 2 mm
- Length
- 2 mm
- Diameter/width
- 1.25 mm
- Height
- 1.25 mm
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm