IXTP32P05T
IXTP32P05T
Description:
P-CH 50V 32A 39mOhm TO-220
Produttore:
LITTELFUSE
Matchcode:
IXTP32P05T
Rutronik No.:
TMOS3543
VPE:
50
MOQ:
300
dimensioni:
TO-220
confezione:
TUBE
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Configuration
- P-CH
- V(DS)
- 50 V
- I(D)at Tc=25°C
- 32 A
- RDS(on)at 10V
- 39 mOhm
- Q(g)
- 46 nC
- P(tot)
- 83 W