V625LT80BP
LITTELFUSE
LITTELFUSE V625LT80BP
l'immagine mostrata è solamente rappresentativa
V625LT80BP
Description: VDR 20mm DC=825V CL=1650V 230J Produttore: LITTELFUSE Matchcode: VR625V208,5 Rutronik No.: WVDR2141 VPE: 400 MOQ: 2000 dimensioni: 20mm confezione: REEL
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Length
23 mm
U(AC)
625 V
U(DC)
825 V
U(CL)
1650 V
Max.current
6500 A
Energy
230 J
Tipo di confezione
REEL
Automotive
NO
Package
20mm
Spec.features
crimped
RoHS Status
RoHS-conform
EAR99
Numero di tariffa doganale
Stato
China
Codice- ABC
B
Tempo di consegna standard
19 Settimane
The LA Series varistors are available in four model sizes: 7mm, 10mm, 14mm, and 20mm; and have a V M(AC)RMS voltage range from 130V to 1000V, and an energy absorption capability up to 360J. Some LA series model numbers are available with clamping voltage selection, designated by a model number suffix of either A or B. The “A” selection is the standard model; the “B” selection provides a lower clamping voltage.