DFE201612PD-1R0M=P2
MURATA
DFE201612PD-1R0M=P2
Description: DFE201612P 1uH 2,2A 20% Toko Produttore: MURATA Matchcode: INDC1,0U0806 Rutronik No.: IND17916 VPE: 3000 MOQ: 3000 confezione: REEL
Trova alternative
Inductance
1 µH
Current rated
2200 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
2700 mA
R(DC)max.
0.06 Ohm
Test frequency
1 MHz
Design
METAL
Length
2 mm
Width
1.6 mm
Height
1.2 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C