GA342DR7GF221KW02L
GA342DR7GF221KW02L
Description:
KF 220pF 1808 10% 250Vac X7R X1Y2
Produttore:
MURATA
Matchcode:
KF220P1808X1Y2K2000VAC
Rutronik No.:
KKS6457
2000
dimensioni:
confezione:
REEL BLI
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 220p F
- V(N)
- 250 V
- Case size
- Dielectric
- X7R
- Style
- CHIP
- Tolerance
- 10%
- Design / type
- COMMERCIAL
- Automotive
- NO
- Tipo di confezione
- REEL BLI
- Notes
- AC VOLTAGE
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Purpose of use
- COMMERCIAL
- Test voltage
- 2000 V
- X,Y - class
- X1Y2
- Length
- 4.5 mm
- Diameter/width
- 2 mm
- Height
- 2 mm
- Termination
- NISN
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 12 mm
- Tape pitch
- 4 mm
- RoHS Status
- RoHS-conform
- Package
- Bendingstrength
- 1 mm