GQM1875C2E820FB12D
GQM1875C2E820FB12D
Description:
KC 82pF 0603 1% 250V NP0 HF
Produttore:
MURATA
Matchcode:
KC82P0603NP0250F NORMMICROWAVE
Rutronik No.:
KKS5497
4000
dimensioni:
confezione:
REEL PAP
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 82p F
- V(N)
- 250 V
- Case size
- Dielectric
- NP0
- Style
- CHIP
- Tolerance
- 1%
- Design / type
- STANDARD
- Automotive
- NO
- Tipo di confezione
- REEL PAP
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Purpose of use
- MICROWAVE
- Length
- 1.6 mm
- Diameter/width
- 0.8 mm
- Height
- 0.7 mm
- Termination
- NISN
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm
- RoHS Status
- RoHS-conform
- Package
- Bendingstrength
- 1 mm