GRM21BC81C226ME44L
GRM21BC81C226ME44L
Description:
KC 22µF 0805 20% 16V X6S
Matchcode:
KC22U0805X6S016M NORM
Rutronik No.:
KKH1134
6000
dimensioni:
confezione:
REEL BLI
- C(N)
- 22µ F
- Case size
- Dielectric
- X6S
- V(N)
- 16 V
- Tolerance
- 20%
- Product status
- PRODUCTION
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +105 °C
- Bendingstrength
- 1 mm
- Length
- 2 mm
- Diameter/width
- 1.25 mm
- Height
- 1.25 mm
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm