LQG15WZR15J02D
MURATA
LQG15WZR15J02D
Description: LQG15WZ 150nH 110mA 5% MLT Produttore: MURATA Matchcode: INDC0,15U0402 Rutronik No.: IND20196 VPE: 10000 MOQ: 10000 confezione: REEL
Trova alternative
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
0.15 µH
Mounting
SMD
Design size
0402 Inch
Current rated
110 mA
Tolerance
5 %
Technology
MULTILAYER
R(DC)max.
3 Ohm
Test frequency
250 MHz
Design
CERAMIC
Length
1 mm
Width
0.6 mm
Height
0.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
800 MHz