LQM18PH1R0MFRL
MURATA
LQM18PH1R0MFRL
Description: LQM18PH 1uH 0,95A 20% Produttore: MURATA Matchcode: INDC1,0U060320% Rutronik No.: IND22169 VPE: 4000 MOQ: 4000 confezione: REEL
Trova alternative
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
1 µH
Mounting
SMD
Design size
0603 Inch
Current rated
950 mA
Tolerance
20 %
Technology
MULTILAYER
Current sat.
360 mA
R(DC)max.
0.25 Ohm
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.8 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
150 °C