NCU15WF104F60RC
NCU15WF104F60RC
Description:
NTC 0402 100K 1% 0,1W B=4250 1%
Produttore:
MURATA
Matchcode:
NC100K04021%
Rutronik No.:
WNTC2252
10000
dimensioni:
confezione:
REEL
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Resistor value
- 100K Ω
- Res.tolerance
- 1 %
- B-value
- 4250 K
- B-value tol.
- 1 %
- Power rating
- 0.1 W
- Min.oper.temp.
- -55 °C
- Max.oper.temp.
- 125 °C
- Package
- RoHS Status
- RoHS-conform
- Automotive
- NO
- Width
- 0.5 mm
- Tipo di confezione
- REEL
- Length
- 1 mm