RCER71E475K2K1H03B
RCER71E475K2K1H03B
Description:
KV 4,7µF 25V 10% RM5,0 X7R AECQ
Produttore:
MURATA
Matchcode:
KV4,7U5,0X7R025KAECQ
Rutronik No.:
KKS6012
VPE:
500
MOQ:
2000
confezione:
BULK
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 4,7µ F
- V(N)
- 25 V
- Pitch
- 5 mm
- Dielectric
- X7R
- Style
- RADIAL
- Tolerance
- 10%
- Design / type
- OUT CRIMP
- Automotive
- AEC-Q(200)
- Tipo di confezione
- BULK
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Purpose of use
- AUTOMOTIVE
- Length
- 5.5 mm
- Diameter/width
- 3.15 mm
- Height
- 4 mm
- Wire length
- 25 mm