EEFGX0D471R
EEFGX0D471R
Description:
GX 470uF 2V 20% 7x2
Produttore:
PANASONIC
Matchcode:
SPC470U2V
Rutronik No.:
KEL22517
confezione:
REEL
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 470 µF
- V(N)
- 2 V
- Style
- SMD
- Rutronik size
- 7x2 mm
- Permis.T(A)max
- 105 °C
- Lifetime @Tamax
- 2000 h
- Z(100kHz/20°C)
- 3 mOhm
- I(@100kHz/T(A)m
- 10200 mA
- Tipo di confezione
- REEL
- Cap.tol.pos.
- 20 %
- Cap. tol. neg
- -20 %
- Permis.T(A) min
- -55 °C