ERA3AEB272V
ERA3AEB272V
Description:
TF0603 2,7K 0,1% 0,1W TK25
Matchcode:
TF06032,7K0,1%
Rutronik No.:
WPR9234
- Resistor value
- 2,7K Ω
- Package
- Res.tolerance
- 0.1 %
- Power rating
- 0.1 W
- Temp.coeff.
- 25 ppm
- Max.oper.volt.
- 75 V
- Min.oper.temp.
- -55 °C
- Max.oper.temp.
- 155 °C