RACM60-24SK/OF/2X4
RECOM
RECOM RACM60-24SK/OF/2X4
l'immagine mostrata è solamente rappresentativa
RACM60-24SK/OF/2X4
Description: AC/DC Mod 80-264V to 24V 60W OF 4kV Produttore: RECOM Matchcode: RACM60-24SK/OF/2X4 Rutronik No.: SMPS1464 VPE: 1 MOQ: 1 dimensioni: OF 2"x4" confezione: BOX
Trova alternative datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Power
60 W
V(in)min
80 V(DC)
V(in)max
264 V(DC)
V out
24 V(DC)
Output current
2500 mA
No.of outputs
SINGLE
Isolation
4 kV(DC)
Reg./ Unreg.
REG
Efficiency
90 %
Series
Powerline
Automotive
NO
Package
OF 2"x4"