CL21A106KQFNNNF
CL21A106KQFNNNF
Description:
KC 10µF 0805 10% 6,3V X5R
Produttore:
SAMSUNG Electro-Mechanics
Matchcode:
KC10U0805X5R6,3K NORM
Rutronik No.:
KKS1637
10000
dimensioni:
confezione:
REEL BLI
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 10µ F
- Case size
- Dielectric
- X5R
- V(N)
- 6.3 V
- Tolerance
- 10%
- Product status
- PRODUCTION
- Design / type
- STANDARD
- Purpose of use
- COMMERCIAL
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +85 °C
- Bendingstrength
- 1 mm
- Termination
- NISN
- Length
- 2 mm
- Diameter/width
- 1.25 mm
- Height
- 1.25 mm
- Tape type
- 13 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm