CIGB160809AHR47MPC
SAMSUNG EM
CIGB160809AHR47MPC
Description: CIGB160809 0,47uH 3,1A 20% Produttore: SAMSUNG Electro-Mechanics Matchcode: INDC0,47U0603 Rutronik No.: IND22564 VPE: 4000 MOQ: 4000 confezione: REEL
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
0.47 µH
Mounting
SMD
Current rated
3100 mA
Tolerance
20 %
Technology
THINFILM
Current sat.
2500 mA
R(DC)typ.
0.054 Ohm
R(DC)max.
0.065 Ohm
Test frequency
1 MHz
Design
METAL
Enclosure type
SHIELDED
Length
1.6 mm
Width
0.8 mm
Height
0.9 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C