CR54NP-100MC
SUMIDA
CR54NP-100MC
Description: CR54NP 10uH 1440mA 20% WWT Produttore: SUMIDA Matchcode: INDC10U20% Rutronik No.: IND13678 VPE: 1500 MOQ: 1500 dimensioni: CR54 confezione: REEL
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
10 µH
Mounting
SMD
Current rated
1440 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
R(DC)max.
0.1 Ohm
Design
FERRITE
Enclosure type
UNSHIELDED
Length
5.8 mm
Width
5.3 mm
Height
4.5 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
100 °C
SFR
30.6 MHz