B32529C8103K289
B32529C8103K289
Description:
FR 10nF 630V 10% P5 MKT
Matchcode:
FR10N5630V10%
Rutronik No.:
KFO11158
confezione:
AMMOPACK
- C(N)
- 10n F
- U(N)
- 630 V
- Voltage type
- DC
- Tolerance
- 10 %
- Pitch
- 5 mm
- Dielectric
- MKT
- Test voltage
- 882 V
- Pulse immunity
- 800 V/µs
- T(A) max
- 125 °C
- T(A) min
- -55 °C
- Length
- 7.5 mm
- Diameter/Width
- 5 mm
- Height
- 10 mm