CLF10060NIT-221M-D
TDK
CLF10060NIT-221M-D
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
220 µH
Mounting
SMD
Current rated
1200 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
1100 mA
R(DC)typ.
0.35 Ohm
R(DC)max.
0.42 Ohm
Design
FERRITE
Enclosure type
SHIELDED
Length
10.1 mm
Width
10 mm
Height
6 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
150 °C