VLS201612HBX-R68M-1
TDK
VLS201612HBX-R68M-1
Description: VLS201612HBX 0,68uH 3,26A WWT Produttore: TDK Matchcode: INDC0,68U20% Rutronik No.: IND17188 VPE: 2000 MOQ: 2000 confezione: REEL
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
0.68 µH
Mounting
SMD
Current rated
3260 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
3500 mA
R(DC)typ.
0.045 Ohm
R(DC)max.
0.054 Ohm
Design
FERRITE
Enclosure type
SHIELDED
Length
2 mm
Width
1.6 mm
Height
1.2 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C