VLS252010HBX-R47M-1
TDK
VLS252010HBX-R47M-1
Description: VLS252010HBX 0,47uH 5,25A 20% Produttore: TDK Matchcode: INDC0,47U20% Rutronik No.: IND18612 VPE: 2000 MOQ: 2000 confezione: REEL
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
0.47 µH
Mounting
SMD
Current rated
3900 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
5250 mA
R(DC)typ.
0.029 Ohm
R(DC)max.
0.035 Ohm
Design
FERRITE
Enclosure type
SHIELDED
Length
2.5 mm
Width
2 mm
Height
1 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C