CSRV0207FTDT4R70
CSRV0207FTDT4R70
Description:
MM0207 4,7R 1% 1W TK50
Matchcode:
MM02074,7R1%
Rutronik No.:
WME11209
2000
- Resitor value
- 4.7 Ω
- Package
- Res.tolerance
- 1 %
- Power rating
- 1 W
- Temp.coeff.
- 50 ppm
- Max.oper.volt.
- 350 V
- Min.oper.temp.
- -55 °C
- Max.oper.temp.
- 155 °C