5KP100A-E3/54
5KP100A-E3/54
Description:
TVS-DIODE UNI 5KW 100V 5% P600
Produttore:
VISHAY
Matchcode:
5KP100A-E3/54
Rutronik No.:
DTRL13556
VPE:
800
MOQ:
800
dimensioni:
P600
confezione:
REEL
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Package
- P600
- PowerDissipati
- 5 kW
- Application
- UNIDIRECTI
- Breakdown-V(BR)
- 123 V
- Automotive
- AEC-Q(100)
- Clamping voltag
- 162 V
- Stand-off V Vwm
- 100 V
- Serie
- 5KP
- Tolerance
- 5 %