BZX84C18-E3-08
BZX84C18-E3-08
Description:
Z-DIODE 0,3W 18V 5% SOT23
Produttore:
VISHAY
Matchcode:
BZX84C18-E3
Rutronik No.:
DZ10336
15000
- U(Z)
- 18 V
- P(tot)
- 0.3 W
- Tolerance
- 5 %
- I(Z)
- 5 mA