P6KE39A-E3/54
P6KE39A-E3/54
Description:
TVS-DIODE UNI 0,6KW 39V DO15
Produttore:
VISHAY
Matchcode:
P6KE39A
Rutronik No.:
DTRL7222
4000
dimensioni:
DO15
confezione:
REEL
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Package
- DO15
- PowerDissipati
- 0.6 kW
- Application
- UNIDIRECTI
- Breakdown-V(BR)
- 39 V
- Automotive
- NO
- Clamping voltag
- 53.9 V
- Stand-off V Vwm
- 33.3 V
- Serie
- P6KE
- Tolerance
- 5 %