ESF-200A02-ADB040
ADAM TECH
ESF-200A02-ADB040
Description: ENERGY SORAGE STR 5mm BLACK Produttore: ADAM TECH Matchcode: ESF200A02ADB040 Rutronik No.: CONN20209 VPE: 27 MOQ: 54 confezione: TRAY
Trova alternative
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
No.of contacts
01
Contact pitch
0.00 mm
Number of rows
01
Contact style
FEMALE
Termin.style
_OTHER
Contact plating
SILVER
Orientation
STRAIGHT
Current rating
200 A
Voltage rating
1500 V
Series
ESF
Oper.temp.min.
-40 °C
IP Code
IP67 mated
Oper.temp.max.
125 °C