25441AFZ
AMPH MAO
25441AFZ
Trova alternative
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
No.of contacts
41
Contact pitch
2.54 mm
Number of rows
02
Contact style
FEMALE
Termin.style
THT
Contact plating
GOLD
Orientation
STRAIGHT
Current rating
0.00 A
Voltage rating
00 V
Series
254
Oper.temp.min.
-55 °C
Oper.temp.max.
125 °C