A758EK477M0JAAE015
A758EK477M0JAAE015
Description:
A758 470 6,3 20% 6,3x8/2,5
Matchcode:
SPR470U6.3V2,5
Rutronik No.:
KEL24389
- C(N)
- 470 µF
- V(N)
- 6.3 V
- Rutronik size
- 6x8 mm
- Pitch
- 2.5 mm
- Permis.T(A)max
- 105 °C
- Lifetime @Tamax
- 5000 h
- Z(100kHz/20°C)
- 15 mOhm
- I(@100kHz/T(A)m
- 3100 mA
- Cap.tol.pos.
- 20 %
- Cap. tol. neg
- -20 %
- Permis.T(A) min
- -55 °C
- Con. design
- Wire diameter
- 0.5 mm
- Supp. case size
- 6,3x8 mm