A767MU107M1VLAE029
A767MU107M1VLAE029
Description:
A767 100 35 20% 10x12,6
Matchcode:
SPC100U35V
Rutronik No.:
KEL24437
VPE:
400
MOQ:
400
confezione:
REEL
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
- C(N)
- 100 µF
- V(N)
- 35 V
- Rutronik size
- 10x12 mm
- Pitch
- NA mm
- Permis.T(A)max
- 105 °C
- Lifetime @Tamax
- 2000 h
- Z(100kHz/20°C)
- 29 mOhm
- I(@100kHz/T(A)m
- 2500 mA
- Cap.tol.pos.
- 20 %
- Cap. tol. neg
- -20 %
- Permis.T(A) min
- -55 °C
- Con. design
- 0
- Wire diameter
- NA mm
- Supp. case size
- 10x12,6 mm