A780MS337M1VLAV020
A780MS337M1VLAV020
Description:
A780 330 35 20% 10x12,4
Produttore:
KEMET a YAGEO company
Matchcode:
HHPC330U35V
Rutronik No.:
KEL24483
VPE:
400
MOQ:
2400
confezione:
REEL
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 330 µF
- V(N)
- 35 V
- Style
- SMD
- Rutronik size
- 10x12 mm
- Pitch
- NA mm
- Permis.T(A)max
- 125 °C
- Lifetime @Tamax
- 4000 h
- Z(100kHz/20°C)
- 20 mOhm
- I(@100kHz/T(A)m
- 2200 mA
- Tipo di confezione
- REEL
- Cap.tol.pos.
- 20 %
- Cap. tol. neg
- -20 %
- Permis.T(A) min
- -55 °C
- Con. design
- 0
- Wire diameter
- NA mm
- Supp. case size
- 10x12,4 mm