A784MW567M1VLAS013
A784MW567M1VLAS013
Description:
A784 560uF 35V 20% 10x16
Matchcode:
HHPC560U35V
Rutronik No.:
KEL25996
VPE:
250
MOQ:
1500
- C(N)
- 560 µF
- V(N)
- 35 V
- Rutronik size
- 10x16 mm
- Permis.T(A)max
- 150 °C
- Lifetime @Tamax
- 1000 h
- Z(100kHz/20°C)
- 13 mOhm
- I(@100kHz/T(A)m
- 2500 mA
- Cap.tol.pos.
- 20 %
- Cap. tol. neg
- -20 %
- Permis.T(A) min
- -55 °C
- Supp. case size
- 10x16,5 mm
- Reel step
- 16 mm