R463N347040N0M
R463N347040N0M
Description:
FF 470nF 310Vac 20% X2 P22,5 MKP
Matchcode:
FF470N22,520X2
Rutronik No.:
KFO11782
VPE:
500
MOQ:
1500
- C(N)
- 470n F
- U(N)
- 310 V
- Tolerance
- 20 %
- Pitch
- 22.5 mm
- Test voltage
- 2200 V
- Pulse immunity
- 200 V/µs
- T(A) max
- 110 °C
- T(A) min
- -40 °C
- Lead length
- 30+5 mm
- Length
- 26.5 mm
- Diameter/Width
- 7 mm
- Height
- 16 mm