R46KN368000M2K
R46KN368000M2K
Description:
FF 680nF 275Vac 10% X2 P22,5 MKP
Matchcode:
FF680N22,510X2
Rutronik No.:
KFO11770
VPE:
396
MOQ:
396
- C(N)
- 680n F
- U(N)
- 275 V
- Tolerance
- 10 %
- Pitch
- 22.5 mm
- Test voltage
- 2200 V
- Pulse immunity
- 200 V/µs
- T(A) max
- 110 °C
- T(A) min
- -40 °C
- Lead length
- 4+2 mm
- Length
- 26.5 mm
- Diameter/Width
- 10 mm
- Height
- 18.5 mm