R75GF32205030J
R75GF32205030J
Description:
FR 220nF 160Vdc 5% P10 MKP
Produttore:
KEMET a YAGEO company
Matchcode:
FR220N10160V5%
Rutronik No.:
KFO12373
confezione:
BULK
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 220n F
- U(N)
- 160 V
- Voltage type
- DC
- Tolerance
- 5 %
- Pitch
- 10 mm
- Dielectric
- MKP
- Test voltage
- 256 V
- Pulse immunity
- 180 V/µs
- T(A) max
- 105 °C
- T(A) min
- -55 °C
- Lead length
- 25+2/-1 mm
- Length
- 13 mm
- Diameter/Width
- 6 mm
- Height
- 12 mm