R75II32204040J
R75II32204040J
Description:
FR 220nF 250Vdc 5% P15 MKP
Matchcode:
FR220N15250V5%
Rutronik No.:
KFO12806
- C(N)
- 220n F
- U(N)
- 250 V
- Tolerance
- 5 %
- Pitch
- 15 mm
- Test voltage
- 400 V
- Pulse immunity
- 310 V/µs
- T(A) max
- 105 °C
- T(A) min
- -55 °C
- Lead length
- 30+5 mm
- Length
- 18 mm
- Diameter/Width
- 5 mm
- Height
- 11 mm