DE2B3SA101KN2AT01F
DE2B3SA101KN2AT01F
Description:
KF 100pF X1-300 Y2-250Vac RM5,0
Produttore:
MURATA
Matchcode:
Rutronik No.:
KKS6041
confezione:
AMMOPACK
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 100p F
- V(N)
- 250 V
- Pitch
- 5 mm
- Dielectric
- B
- Style
- RADIAL
- Tolerance
- 10%
- Design / type
- VERT CRIMP
- Automotive
- NO
- Tipo di confezione
- AMMOPACK
- Notes
- AC VOLTAGE
- T(A) min
- -25 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Purpose of use
- X300 Y250V
- Test voltage
- 2000 V
- X,Y - class
- X1Y2
- Length
- 4 mm
- Diameter/width
- 6 mm
- Wire length
- 18 mm
- Tape type
- AVISERT CR
- Tape pitch
- 12.7 mm