GRM55DR72E474KW01L
GRM55DR72E474KW01L
Description:
KC 470nF 2220 10% 250V X7R
Produttore:
MURATA
Matchcode:
KC470N2220X7R250K NORM
Rutronik No.:
KKK15595
1000
dimensioni:
confezione:
REEL BLI
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 470n F
- V(N)
- 250 V
- Case size
- Tolerance
- 10%
- Dielectric
- X7R
- Product status
- PRODUCTION
- Design / type
- STANDARD
- Purpose of use
- COMMERCIAL
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Bendingstrength
- 1 mm
- Termination
- NISN
- Length
- 5.7 mm
- Diameter/width
- 5 mm
- Height
- 2 mm
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 12 mm
- Tape pitch
- 8 mm