APCF00070745470M00
PULSE
APCF00070745470M00
Description: APCF00 47µH 920mA 20% Produttore: PULSE a YAGEO company Matchcode: INDC47U20% Rutronik No.: IND23576 VPE: 1000 MOQ: 3000 confezione: REEL
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
47 µH
Mounting
SMD
Current rated
920 mA
Tolerance
20 %
Technology
FERRITE
Current sat.
750 mA
R(DC)max.
0.125 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Enclosure type
SHIELDED
Length
7 mm
Width
7 mm
Height
4.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
150 °C