BMRF00060630100MA1
PULSE
PULSE BMRF00060630100MA1
l'immagine mostrata è solamente rappresentativa
BMRF00060630100MA1
Description: BMRF00060630 10uH 4A 20% Produttore: PULSE a YAGEO company Matchcode: INDC10U20% Rutronik No.: IND23546 VPE: 1000 MOQ: 10000 confezione: REEL
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
10 µH
Mounting
SMD
Current rated
4000 mA
Tolerance
20 %
Technology
COMPOSITE
Current sat.
5500 mA
R(DC)max.
0.068 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Design
IRONPOWDER
Enclosure type
SHIELDED
Length
6.6 mm
Width
6.95 mm
Height
2.8 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C