BPAL00060630330MAE
PULSE
BPAL00060630330MAE
Description: BPAL00060630 33uH 760mA 20% Produttore: PULSE a YAGEO company Matchcode: INDC33U20% Rutronik No.: IND21758 VPE: 1500 MOQ: 1500 confezione: REEL
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
33 µH
Mounting
SMD
Current rated
1200 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
760 mA
R(DC)max.
0.1825 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Design
FERRITE
Enclosure type
SHIELDED
Length
6.3 mm
Width
6.2 mm
Height
3 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C