BPCI00121210820M00
PULSE
BPCI00121210820M00
Description: BPCI00121210 82uH 2,6A 20% WWT Produttore: PULSE a YAGEO company Matchcode: INDC82U20% Rutronik No.: IND21751 VPE: 250 MOQ: 250 confezione: REEL
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
82 µH
Mounting
SMD
Current rated
2600 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
2620 mA
R(DC)max.
0.099 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Design
FERRITE
Enclosure type
SHIELDED
Length
12 mm
Width
12 mm
Height
10 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C