BPCI00121260102M00
PULSE
PULSE BPCI00121260102M00
l'immagine mostrata è solamente rappresentativa
BPCI00121260102M00
Description: BPCI00121260 1000uH 400mA 20% WWT Produttore: PULSE a YAGEO company Matchcode: INDC1000U20% Rutronik No.: IND23270 VPE: 500 MOQ: 5000 confezione: REEL
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
1000 µH
Mounting
SMD
Current rated
400 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
R(DC)typ.
0.4 Ohm
R(DC)max.
1.53 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Enclosure type
SHIELDED
Length
12 mm
Width
12 mm
Height
6 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C