BPSC00131380330M00
PULSE
BPSC00131380330M00
Description: BPSC00131380 33uH 4,8A 20% WWT Produttore: PULSE a YAGEO company Matchcode: INDC33U20% Rutronik No.: IND21777 VPE: 500 MOQ: 4000 confezione: REEL
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
33 µH
Mounting
SMD
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
4800 mA
R(DC)max.
0.0648 Ohm
Test frequency
0.001 MHz
Design
FERRITE
Enclosure type
SHIELDED
Length
12.5 mm
Width
12.5 mm
Height
8 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C