BWCU00322518102Y00
PULSE
BWCU00322518102Y00
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
LX2 µH
Mounting
SMD
Tolerance
25 %
Impedance
1000 Ohm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C
Testfrequency/Q
100 MHz