BWLS00100606R33J00
PULSE
BWLS00100606R33J00
Description: BWLS00100606 0,33uH 350mA 5% WWT Produttore: PULSE a YAGEO company Matchcode: INDC0,33U0402 Rutronik No.: IND23577 VPE: 4000 MOQ: 48000 confezione: REEL
Trova alternative
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
0.33 µH
Mounting
SMD
Design size
0402 Inch
Current rated
350 mA
Tolerance
5 %
Technology
WIREWOUND
R(DC)max.
0.68 Ohm
Test frequency
7.9 MHz
Design
FERRITE
Enclosure type
UNSHIELDED
Length
1.02 mm
Width
055 mm
Height
056 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C
SFR
820 MHz