BWVC005050404R7M00
PULSE
BWVC005050404R7M00
Description: BWVC005050 4,7uH 3200mA 20% WWT Produttore: PULSE a YAGEO company Matchcode: INDC4,7U20% Rutronik No.: IND21761 VPE: 1500 MOQ: 1500 confezione: REEL
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
4.7 µH
Mounting
SMD
Current rated
3200 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
4400 mA
R(DC)typ.
0.032 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Design
FERRITE
Enclosure type
SHIELDED
Length
5 mm
Width
5 mm
Height
4 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C